kom: 609 805 066 LAND EXPERT - GEODETA ZAMBRÓW

geodeta zambrów Landexpert podział rozgraniczenie nieruchomości gruntów tyczenie działek mapy do celów projektowych woj. podlaskie łomża wysokie mazowieckie białystok czyzew
Aleja Wojska Polskiego 27A
Zambrów, 18-300
Podlaskie


OFERTA

○ Geodezyjna obsługa budowy obiektów inżynierskich oraz przemysłowych

Polega na kompleksowych pracach geodezyjnych na każdym etapie danej inwestycji budowlanej i obejmuje założenie i pomiary osnowy realizacyjnej, wyznaczenie granic terenu, tyczenie głównych osi obiektów budowlanych i inne.
   
○ Geodezyjna obsługa inwestycji
drogowych, mostowych


Inwestycja drogowa to przedsięwzięcie wymagające zaangażowania wielu specjalistów z różnych dziedzin gospodarki. Istotną rolę w całym procesie inwestycyjnym związanym z budową drogi pełni geodeta.
   
   
○ Badanie pionowości
kominów, masztów


Badanie pionowości polega na wyznaczeniu różnic w położeniu rzeczywistym punktów danego obiektu w stosunku do ich położenia przewidzianego w projekcie.
   
   
○ Mapy do celów projektowych

Jest to mapa podobna do tej, którą można wykupić w starostwie. Różni się natomiast tym, że jest zaktualizowana przez geodetę. To znaczy, że zawiera wszystkie elementy, które są niezbędne przy procesie projektowania przyszłej inwestycji.
   
   
○ Tyczenie i inwentaryzacja
powykonawcza budynków


Przed rozpoczęciem użytkowania jakiegokolwiek budynku, na którego budowę wymagane było pozwolenie musimy do nadzoru budowlanego złożyć zawiadomienie o ukończeniu budowy.
   
   
○ Podziały i rozgraniczenia nieruchomości

Podział nieruchomości polega na wydzieleniu z niej części przez dotychczasowego właściciela na rzecz nowego właściciela. Rozgraniczenie nieruchomości jest to postępowanie przed organami państwowymi mające na celu ustalenie granic nieruchomości.

 

Dodatkowo wykonuję

⇒ uzgodnienia ZUD
⇒ pomiary powierzchni lokali
⇒ inne prace geodezyjne

 

 

Dlaczego ja?

Geodeta Paweł Jastrzębski oferuje kompleksowe usługi geodezyjne na każdym etapie realizacji inwestycji. Pracę wykonuje wykwalifikowany oraz doświadczony geodeta wsparty nowoczesną technologią oraz sprzętem.

Działam głównie na terenie powiatu zambrowskiego, ale obsługuję również Łomżę, Wysokie Mazowieckie, Czyżew, Białystok, oraz całe woj. podlaskie. Swoje prace realizuję zarówno dla urzędów administracji publicznej, firm budowlanych, biur projektowych oraz klientów indywidualnych.
      
Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz do współpracy.

tel. 609 805 066

Mapa dojazdowa

Kategorie

OPIS

geodeta zambrów Landexpert podział rozgraniczenie nieruchomości gruntów tyczenie działek mapy do celów projektowych woj. podlaskie łomża wysokie mazowieckie białystok czyzew

ID: 1

Dodaj opinię

Ocena:

Opinie naszych klientów

Ogólna ocena: 4.50

Sunt maiores expedit

Consectetur occaecat laborum

dodano: 05.04.2023r.

Najwyższa jakość, szybko sprawnie, bezproblemowo. Polecam

jan

dodano: 29.06.2017r.

Pan Paweł szybko i sprawnie wydzielił grunty należące do mojej firmy, dodatkowo przygotował pełną dokumentację. Najlepszy geodeta w okolicy.

dodano: 18.05.2016r.

polecam

Jan Nowacki

dodano: 13.04.2016r.

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję