Nasza Firma od 2011 roku proponuje Klientom usługę wypożyczenia samochodów dostawczych na zasadach wynajmu krótko , średnio i długoterminowego. Wszystkie wypożyczane przez nas busy 9-osobowe są w nienagannym stanie, zarówno technicznym, jak i wizualnym. Oferowane przez nas pojazdy objęte są pełnym ubezpieczeniem OC, AC, NNW oraz pakietem Assistance ważnym na terenie całej Europy oraz w najbogatszej dostępnej wersji.
Nasza wypożyczalnia busów kieruje się jasnymi i prostymi zasadami wynajmu, tak aby Klienci korzystający z naszych usług mogli się skupić tylko na korzystaniu z samochodu, bez potrzeby załatwiania związanych z tym formalności. Zależy nam na pełnym zadowoleniu i komforcie Klientów, związanym z korzystaniem z naszych usług, dlatego dla Państwa wygody nasza wypożyczalnia aut dostawczych i busów oferuje możliwość pozostawienia u nas własnego samochodu na czas trwania najmu. Usługi wykonujemy na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic (do 50 km).
Zapraszamy zarówno osoby prywatne jak i firmy . Ceny dostosujemy do potrzeb i czasu wypożyczenia. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością, chętnie odpowiemy na nie podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
|