TYNKI MASZYNOWE - WYKOŃCZENIA WNĘTRZ 606-663-481

tynki maszynowo-gipsowe kompleksowe remonty pod klucz kompleksowe wykończenia wnętrz Wejherowo woj. pomorskie najtaniej wolne terminy 2020 na fv dla firm
Wejherowo
Pomorskie

TYNKI MASZYNOWE - REMONTY

O NAS

Jesteśmy firmą zajmującą się tynkami maszynowymi (wykonywanymi agregatem tynkowym) z gotowych mieszanek oraz gładziami szpachlowymi. Oferujemy również inne usługi wykończeniowe. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług i zadowolenie klientów. Jesteśmy młodym, fachowym zespołem, rzetelnie i uczciwie wykonującym powierzoną nam pracę.

Naszą dewizą jest to, że zawsze dążymy do uzyskania najlepszych efektów w ramach ustalonego budżetu. Filozofią firmy stała się praca zgodnie z wysokimi standardami usług oraz bezpłatna, fachowa pomoc w zakresie doboru optymalnych rozwiazań dla domu oraz mieszkania. Bardzo ważną sprawą są koszty. Bez względu na finalną decyzję staramy się dopasować koszty do potrzeb zleca-jącego. Przedstawiamy szacunkowy koszt całości prac. Bezpłatnie. Wszystkie prace staramy się realizować na terenie Wejherowa oraz całego woj. pomorskiego. Prace realizowane przez nas objęte są pełną gwarancją. Jesteśmy do dyspozycji w przypadku zauważonych niezgodności lub innych mogących pojawić się pytań po stronie Klienta.


Nie zwlekaj i podejmij z nami współpracę już dziś
tel. 606 663 481

 

 

 

 

 

OFERTA

Naszym Klientom oferujemy:

- tynki maszynowe gipsowe
- szpachlowanie
- malowanie
- zabudowy k-g
- inne prace remontowe

ZAPRASZAMY

Mapa dojazdowa

Kategorie

OPIS

tynki maszynowo-gipsowe kompleksowe remonty pod klucz kompleksowe wykończenia wnętrz Wejherowo woj. pomorskie najtaniej wolne terminy 2020 na fv dla firm

ID: 607

Dodaj opinię

Ocena:

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję