Novi Architekci-Adaptacje i projekty indywidualne obiektów mieszkaniowych przemysłowych i rolnych

Kościuszki 54
Nowy Tomyśl, 64-300
Wielkopolskie
7822698817

ADAPTACJE I PROJEKTY INDYWIDUALNE OBIEKTÓW MIESZKANIOWYCH, PRZEMYSŁOWYCH I ROLNYCH

OFERTA

Usługi projektowe z dziedziny architektury, budownictwa, architektury wnętrz oraz zieleni.
Zajmujemy się wykonywaniem adaptacji projektów gotowych, projektów indywidualnych domów jednorodzinnych, przemysłowych oraz rolnych w kompleksowym zakresie - od przygotowania wszelkich spraw formalnych, odciążając Państwa z tego obowiązku, przez projekt koncepcyjny aż po uzyskanie pozwolenia na budowę oraz projekty koncepcyjne, a także wykonawcze wnętrz. Usługi świadczymy na terenie województwa WIelkopolskiego oraz województw sąsiednich

Pracujemy wykorzystując narzędzia, umożliwiające stały wgląd klienta w proces projektowy i kontrolowanie wymarzonego projektu pod każdym względem dzięki tworzeniu modelu trójwymiarowego na bieżąco w trakcie projektowania.

Ściśle współpracujemy z firmami wykonawczymi, oferującymi wysokiej jakości usługi, oraz firmami z branży instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii, instalacji budynków inteligentnych oraz wykonujących badania gruntowe działki.

Zespół doświadczonych projektantów z uprawnieniami zapewni profesjonalne wsparcie i przeprowadzi Państwa przez cały proces inwestycji budowlanej.

Zachęcamy do skorzystania z usług i do kontaktu telefonicznego
tel. 607 693 008

 

 

 

 

ZAPRASZAMY !

Galeria

Mapa dojazdowa

Kategorie

OPIS

indywidualne projekty zieleni projekty obiektów przemysłowych projekty obiektów rolnych woj. wielkopolskie Poznań okolice najaniej wysoka jakość nowoczesne na fv dla firm profesjonalnie

ID: 69143

Dodaj opinię

Ocena:

Opinie naszych klientów

Ogólna ocena: 5.00

Zdecydowanie mogę polecić usługi Pana Bartosza z firmy Novi Architekci. Fachowe podejście do klienta, sympatyczna obsługa. Mogliśmy liczyć na pomoc na wielu istotnych etapach w trakcie realizacji naszego domu.

Mariusz Kasperski

dodano: 31.08.2019r.

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję