FILIP-TECH

Stawno 1z
Goleniów, 72-100
Zachodniopomorskie
8561335038

F I L I P - T E C H
PODNOŚNIK KOSZOWY

 

O USŁUGACH

Witamy serdecznie na naszej ministronie, która poświęna jest usługom jakie oferujemy naszym Klientom. Od wielu lat zajmujemy się wynajmem i usługami podnośnikiem koszowym. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami posiadającymi wymagane certyfikaty i aktualne badania techniczne podlegające stałemu nadzorowi technicznemu. Swoje usługi wykonujemy na terenie Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Dopasowujemy się do potrzeb każdego klienta. Cenę kroimy na miarę biorąc pod uwagę zakres wykonywanych prac. W ostatnim czasie rozwijamy się coraz bardziej, poszerzając zakres oferowanych usług oraz zwiększając swoje doświadzcenie i kompetencje.

DOGODNE WARUNKI

Dla naszych Klientów zawsze przygotowujemy atrakcyjne oferty cenowe. U nas są proste i czytelne zasady współpracy. Posiadamy długoletnie doświadczenie, co pozwala nam z pełną odpowiedzialnością podejmować się zadań trudnych i skomplikowanych. Dużą wagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa. Nasz podnośnik koszowy to sprzęt, który może być z powodzeniem używany na drogach oraz w terenie. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty na podnośniki koszowe? Wynajem podnośnika jest znacznie korzystniejszy dla każdego, kto nie potrzebuje takiego urządzenia na stałe.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

NASZA OFERTA

Nasz podnośnik pasuje do:

- prac dekarsko - blacharskich,
- instalacji i konserwacji bannerów, billboardów,
- mycia i montażu elewacji,
- konserwacji oświetlenia zewnętrznego,
- pielęgnacji zieleni,
- prac filmowych i fotograficznych,
- montażu i konserwacji konstrukcji stalowych,
- montażu ocieplenia i instalacji wentylacyjnej,
- montażu anten telewizyjnych i radiowych

 

Nasz podnośnik koszowy posiada bardzo szerokie zastosowanie.
Odnajdzie się przy każdego rodzaju pracach wysokościowych w różnych branżach.
Jeżeli poszukujesz fachowców od podnośnika koszowego to właśnie ich znalazłeś.
Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie zlecenie jakie dla nas przygotujesz.

Skontaktuj się z nami
tel. 888 965 937

 

Galeria

Mapa dojazdowa

Dodaj opinię

Ocena:

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję