P-GAZ

P-GAZ
Dostawa gazu wprost pod Twoje drzwi

 

O NAS

P-Gaz to firma stworzona w celu szybkiego i skutecznego dostarczania usług i produktów obejmujących gaz płynny w butlach. Naszą specjalizacją jest dystrybucja gazu, dostawa butli z gazem oraz wymiana butli gazowych. Rozbudowany system ich dystrybucji gwarantuje terminowość i częstotliwość dostaw według zapotrzebowania Klientów na terenie województwa śląskiego. Nasza firma posiada wyłącznie sprawdzone produkty renomowanych dostawców oraz wysokiej jakości usługi. Nie oferujemy byle czego. Dbamy o własną reputację, dlatego przykładamy się do usług, które oferujemy. Pracują u nas ludzie z doświadczeniem, którzy znają się na oferowanych produktach i potrafią doradzić w różnych aspektach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu.

DLACZEGO MY?

Nie zależnie od tego czy jesteś osobą prywatną czy firmą - każdy może liczyć na naszą pomoc. Butle dostarczamy własnym transportem który w bezpieczny i profesjonalny sposób dowiezie je do celu. Gaz który do państwa dostarczamy spełnia normy czystości oraz najwyższej jakości spalania. U nas znajdziesz bogatą ofertę. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze obsługujemy z uśmiechem na twarzy. Zależy nam na dobrej relacji z Klientami i dbamy o ten apsekt. Nie szukaj innej firmy dostarczającej gaz i inne materiały, ponieważ właśnie ją znalazłeś.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

NASZA OFERTA

Posiadamy bogatą ofertę, która zawiera:

 • Propan-Butan
  (Mieszanina gazu propan-butan w butli stalowej (nie czerwonej, kolor przeznaczony wyłącznie dla gaśnic) stosowana jest z powodzeniem  w gospodarstwach domowych, jak i przemyśle.)
 • Propan
  (Mobilne źródło propanu do ogrzewania lub procesów technologicznych. Wyższe ciśnienie powoduje wyższą temperaturę i efektywniejszy proces spalania.)
 • Brykiet
  (Powstał z naturalnej mieszanki, czyli trocin drzew liściastych oraz iglastych dzięki, czemu cechuje się wysoką kalorycznością oraz niskim poziomem popiołu.)
 • Węgiel workowany
  (Wysokiej jakości węgiel „Orzech” o bardzo niskiej zawartości popiołu. Wydobywany z Śląskich kopalń oraz pakowany przez naszych pracowników.)
 • Drewno rozpałkowe
  (Drobno pocięta sucha rozpałka nadaje się idealnie do rozpalenia ognia w piecu, kominku czy ognisku.)
 • Butle turystyczne
  (Butla gazowa turystyczna to sprawdzony sposób na szybkie przygotowanie posiłku w niekorzystnych warunkach. Łatwo ją przetransportować w wybrane miejsce.)
 • Gazy techniczne

 

Galeria

Mapa dojazdowa

Kategorie

OPIS

P-GAZ sprzedaż gazu propan-butan do gaśnic węgla brykietu drewna kominkowego gazów technicznych hurtowo z dowozem Gliwice Zabrze Bytom Piekary śląskie Chorzów okolice woj. Świętochłowice najtaniej najwyższa jakość najaniej z dowozem

ID: 80663

Dodaj opinię

Ocena:

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję