TT RANS

kom: 518636015 kompleksowe usługi transportowe usługi HDS dźwigowe transport sprzętu budowlanego maszyn na budowę międzymiastowo woj. Śląskie najtaniej profesjonalnie na fv dla firm
Poręba
Śląskie

T T   T R A N S
Usługi transportowe i dźwigowe HDS

 

O USŁUGACH

Poszukujesz kompetentnej firmy, która zajmie się cięższym transportem? Zastanawiasz się jak to zrobić, jak w sprawny sposób przewieźć ciężkie konstrukcje? My oferujemy transport HDS na najwyższym poziomie. Usługi wykonywane przez naszą Firmę świadczone są solidnie, rzetelnie przy udziale niezawodnego sprzętu oraz wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców. To jest właśnie gwarantem profesjonalizmu naszej firmy. Przykładamy się do każdego zlecenie, niezależnie czy jest ono małe czy duże. Chcemy by postrzegano nas jako profesjonalistów a nie "pseudo fachowców". Dajemy gwarancję na wykonane przez nas prace. Usługi świadczymy głównie na obszarze woj. śląskiego.

. . . .

W ramach usługi transport HDS gwarantujemy transport kontenerów i baraków dowolnego typu i zastosowania, przewóz ciężkich maszyn budowlanych, a także transport materiałów – w tym m.in. kostki brukowej, cegieł, cementu oraz materiałów sypkich. Zastosowanie tego typu transportu jest bardzo obszerne i znajdzie swoje zastosowanie niemal wszędzie. Przyjmujemy również zlecenia o nietypowym charakterze, których warunki ustalane są indywidualnie z Klientem. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami. Nasi doświadczeni kierowcy gwarantują dotarcie przewożonego ładunku w określonym czasie. Nie zalegamy z terminami. Zapraszamy do jednorazowej współpracy jak i długoterminowej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

ZAKRES USŁUG

OFEROWANE USŁUGI:

- usługi HDS
- transport
- usługi dźwigowe
- montaż szamb betonowych, studni betonowych, prefabrykatów itp.
- udźwig HDS - 22 tony
- przewóz maszyn rolniczych i budowlanych
- załądunek oraz rozładunek
- wyciąganie wraków z trudno dostępnych miejsc

 

 

Jesteśmy specjalistyczną firmą świadczącą usługi HDS i transport HDS.
Dzięki posiadanym autom HDS (samochody platformowe do przewozu ładunków wyposażone w dźwigi hydrauliczne, haki, widły) jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo usługi HDS na najwyższym poziomie - pozwalając Klientom zaoszczędzić czas i pieniądze. SKontaktuj się z nami i wspólnie ustalimy szczegóły.

tel. 518 636 015

 

Mapa dojazdowa

Kategorie

OPIS

kom: 518636015 kompleksowe usługi transportowe usługi HDS dźwigowe transport sprzętu budowlanego maszyn na budowę międzymiastowo woj. Śląskie najtaniej profesjonalnie na fv dla firm

ID: 82170

Dodaj opinię

Ocena:

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję