"RAF-TECH" RAFAŁ SERAFIN

"Raf-Tech" Rafał Serafin serwis naprawa maszyn przemysłowych warsztatowych maszyn warsztatowych woj. śląskie najtaniej na fv dla firm kompleksowo najwyższa jakość
Plac Św. Jana 31B
Chorzów, 41-503
Śląskie
6412523124

Oferujemy serwis i naprawę maszyn przemysłowych oraz warsztatowych

 

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Świadczymy usługi w zakresie napraw głównych i bieżących maszyn i urządzeń przemysłowych oraz warsztatowych na terenie całego Śląska. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia do wglądu dla zleceniodawcy. Jesteśmy nastawieni na szybką reakcję, sprawne działanie i usuwanie usterek u Klienta bez zbędnego generowania kosztów. Na rynku działamy jużod kilku lat. Przez ten okres pozyskaliśmy wielu klientów oraz zdobyliśmy duże uznanie na rynku krajowym. Na tle konkurencji wyróżnia nas zaangażowanie w pomocy klientowi, ekspresowa naprawa oraz pełen profesjonalizm w obsłudze klienta. Oferta skierowana jest przede wszystkim do firm ale również do osób prywatnych ze Śląska.

PRECYZJA W KAŻDYM CALU

Serwis maszyn warto zlecić firmie zewnętrznej. W ten sposób przedsiębiorca może znacznie ograniczyć koszty utrzymania zakładu. Co więcej, rzetelnie i szybko przeprowadzony serwis maszyn pozwala uniknąć przestojów. Podstawową zaletą naszej oferty jest sprawność działania i profesjonalizm. Szybki serwis maszyn umożliwia zachowanie ciągłości prac realizowanych w zakładzie czy na placu budowy. Ponadto, korzystanie z usług naszej firmy wiąże się z zaletami finansowymi. Przedsiębiorca nie musi organizować dodatkowych miejsc pracy dla fachowców.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Caption
 

NASZA OFERTA

Zakres naszych działań obejmuje:

  • diagnostykę pod kątem powstawania awarii mechanicznych i ich przyczyn
  • naprawy awaryjne i wymiany prewencyjne podzespołów eksploatacyjnych (wały, pasy, łożyska, silniki, oleje, siłowniki, ślizgi, koła zębate, węże i zawory hydrauliki siłowej, armatura hydrauliki siłowej, uszczelnienia wszelkiego rodzaju
  • instalacje pneumatyczne
  • wymianę i regeneracje siłowników hydraulicznych i pneumatycznych, dorabianie i wymianę uszczelnień
  • wsparcie w procesach relokacji i uruchomienia maszyn
  • konserwację wózków widłowych spalinowych
  • naprawy instalacji przesyłowych ciśnieniowych i podciśnieniowych dla mediów rożnego typu
  • serwis elektryczny do 1kV
  • usługi spawalnicze w zakresie prowadzonych prac naprawczych
  • montaże i instalacje przemysłowe różnego typu

 

Galeria

Mapa dojazdowa

Dodaj opinię

Ocena:

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję