MIG-BUD

kom: 502173829 budowa domu do stanu deweloperskiego dobudowy domów Stargard Szczecin okolice najtaniej najwyższa jakość kompleksowo profesjonalnie wolne terminy 2022 na fv
Stargard
Zachodniopomorskie

M I G - B U D
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

 

O NAS

Marzysz o przepięknym domu i masz na niego pomysł? Chciałbyś by cała realizacja przebiegła sprawnie i bez żadnych problemów? Należy w tedy zatrudnić fachowców w tej branży, a bez wątpienia należy do nich firma MADBUD. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta, dlatego wyznajemy zasadę: rób, tak jak dla siebie. Dlatego śmiało możemy stwierdzić, że jakość naszych prac jest na najwyższym poziomie. Poprzez oferowanie różnych technologii nasza firma stara się zaspokoić gusta i przyzwyczajenia praktycznie każdego klienta. Budujemy domy zgodnie z projektem jaki przedstawi nam klient, ale w swoim portfolio posiadamy również wiele realizacji do wglądu. Posiadamy bazę techniczną pozwalającą na sprawną realizację usług budowlanych.

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Gdy coś obiecujemy, na pewno tego dotrzymamy. To przewaga, którą nasi klienci dostają dzięki naszemu doświadczeniu. W budownictwie jednorodzinnym kładziemy wysoki nacisk na jak największą staranność wykonania i jak najlepszy kontakt z klientami. Posiadamy doświadczoną kadrę kierowniczą, jak również zatrudniamy wysokiej klasy fachowców budowlanych. Dbamy o rozwój naszych kompetencji na każdym szczeblu, wprowadzamy nowoczesne rozwiązania i technologie. Działamy na terenie Szczecina oraz Stargardu i okolic do 30 km.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

NASZA OFERTA

○ budowa domów jednorodzinnych
○ wielorodzinne zabudowy bliźniacze
○ od stanu początkowego po stan deweloperski

   

Firma MIGBUD z wieloletnim doświadczeniem podejmie się prac budowlanych.
Naszym klientom doradzamy w kwestii wyboru materiałów, miejsc oraz cen zakupu, a także pomagamy w sprawnej organizacji prac na budowie, tak aby w trakcie realizowanej przez nas inwestycji nie było niepotrzebnych przestojów i opóznień. Zaproponujemy konkurencyjne stawki cenowe, które nie kolidują z wysoką jakością świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy, że wybudujemy dla Ciebie dom jaki sobie wymarzysz!

Kontakt do nas
tel. 502 173 829

 

Mapa dojazdowa

Kategorie

OPIS

kom: 502173829 budowa domu do stanu deweloperskiego dobudowy domów Stargard Szczecin okolice najtaniej najwyższa jakość kompleksowo profesjonalnie wolne terminy 2022 na fv

ID: 104078

Dodaj opinię

Ocena:

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję