GREEN FUKS

Koszalin
Zachodniopomorskie

GREEN FUKS 
wywóz gruzu i odpadów poremontowych
 518 276 275
  508 727 220 

 

O FIRMIE

Czy masz problemy z gromadzącym się gruzem i odpadami budowlanymi? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w ich efektywnym i ekologicznym wywozie? Nasza firma to Twoje rozwiązanie! Jesteśmy doświadczonym partnerem w dziedzinie utylizacji odpadów budowlanych i zapewniamy wysokiej jakości usługi wywozu oraz wynajmu kontenerów na odpady. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam zrozumieć unikalne potrzeby każdego klienta oraz dostosować nasze usługi do ich oczekiwań. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów, którzy zapewniają sprawną obsługę oraz terminowy wywóz odpadów.

....

Oferujemy nie tylko wywóz gruzu i odpadów, ale także wynajem różnorodnych kontenerów, dostosowanych do różnych rodzajów odpadów oraz skali prac.  Dzięki naszym kontenerom segregacja i utylizacja stają się prostsze niż kiedykolwiek! Posiadamy nowoczesny tabor pojazdów, które umożliwiają szybki i efektywny wywóz wszelkiego rodzaju gruzu budowlanego. Dbamy o to, aby odpady były poddawane procesom recyklingu lub właściwej utylizacji. Pozbądź się problemu nadmiaru odpadów już dziś! Działamy na terenie Koszalina i okolic w obrębie 60 km.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

NASZA OFERTA

FIRMA OFERUJE:

- wywóz gruzu, odpadow remontowych, budowlanych i wielkogabarytowych
- wynajem kontenerów na śmieci, odpady i gruz
- kontenery o pojemności od 3m2 do 20m2
- szybka i terminowa realizacja
- konkurencyjne ceny

 

 Jest nam bliska ochrona środowiska.
Dlatego wszystkie nasze działania opieramy na zasadach zrównoważonego rozwoju,
dbając o odpowiednią segregację i przetwarzanie odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kontakt do nas
 518 276 275
 508 727 220

 

Mapa dojazdowa

Kategorie

OPIS

ID: 118826

Dodaj opinię

Ocena:

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję