Z.H.U. ELGAW

kom: 500232591 wykopy pod fundamenty szambo instalacje wod-kan Cieszyn Skoczów Skoczów montaż Instalacji elektrycznych powiat cieszyński Skoczów okolice najtaniej najwyższa jakość
Brenna
Śląskie

Z.H.U. ELGAW
Prace ziemne - Instalacje elektryczne

 

PRACE ZIEMNE

Pierwszą specjalizacją naszej firmy są roboty ziemne wykonywane przy pomocy specjalistycznej minikoparki. Sprzęt ten umożliwa sprawne i bardzo zwinne wykonanie wszelkich prac ziemnych. Posiadamy sprzęt i maszyny umożliwiające na wykonanie zarówno mniejszych jak i zaawansowanych wykopów ziemnych. Od początku swej działalności dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były jak najlepszej jakości, a nasi Klienci z czystym sumieniem mogli polecić naszą firmę jako rzetelnego, fachowego, zaangażowanego w wykonywane prace oraz służącego radą wykonawcę tego typu prac. W branży działamy już od kilku lat i to pozwoliło poznać nam oczekiwania i wymogi Klientów, które spełniamy na każdym kroku naszej współpracy. Już od pierwszego kontaktu otrzymają u nas Państwo miłą obsługę.

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Wraz z rozwojem naszej firmy, rozszerza się również nasza oferta. Wzbogaciliśmy ją o kolejną branżę jaką są usługi elektryczne. Jesteśmy kompleksowo przygotowani do świadczenia tego typu usług. To czemu zostaliśmy wierni od samego początku, to nasza filozofia – dostarczać usługi najwyższej jakości z elastycznym, indywidualnym podejściem do każdego klienta. Obsłużymy każdego czy to osoby prywatne, czy firmy, kto chce uzyskać prawidłowo wykonane instalacje elektryczne. Ciągły rozwój firmy powodował, że podejmowaliśmy się coraz to większych zleceń i teraz jesteśmy w stanie sprostać każdemu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

NASZA OFERTA

Usługi minikoparką

- wykopy pod przyłącza
- prace ziemne przy brukarstwie
- równanie terenu
- skarpowanie
- załadunek materiałów sypkich
- wiele innych robót ziemnych

 

Instalacje elektryczne

- nowe instalacje
- modernizacja starych instalacji
- pomiary elektryczne
- podłączanie sprzętu
- inne usługi z tym związane

 

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie naszej oferty to zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Podczas kontaktu ustalimy również detale potencjalnego zlecenia. Działamy w sposób uczciwy i na koniec wystawiamy fakturę VAT. Gwarantujemy, że u nas satysfakcja i zadowolenie z podjętej współpracy to pewność. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dajemy gwarancję na wykonane przez nas prace.

tel. 500 232 591

Mapa dojazdowa

Kategorie

OPIS

kom: 500232591 wykopy pod fundamenty szambo instalacje wod-kan Cieszyn Skoczów Skoczów montaż Instalacji elektrycznych powiat cieszyński Skoczów okolice najtaniej najwyższa jakość

ID: 102791

Dodaj opinię

Ocena:

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję