BUDOWA DOMÓW

Sławno
Zachodniopomorskie

BUDOWA DOMÓW MUROWANYCH DREWNIANYCH

 

O FIRMIE

Wybudujemy dla Ciebie dom o jakim zawsze marzyłeś! Oferujemy kompleksowe wykonanie Państwa domu pod opieką doświadczonego kierownika budowy oraz geodetów. Realizacja budynków od stanu surowego, poprzez stan deweloperski, na wykończeniu pod klucz kończąc. Swoją ofertę kierujemy do Klientów, którzy planują zlecić budowę domu jednemu generalnemu wykonawcy kompleksowo. Gwarantujemy, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu współpraca z nami będzie prawdziwą przyjemnością, a dom, który wybudujecie przy pomocy naszej firmy będzie spełnieniem Waszych marzeń. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni.

FACHOWE PODEJŚCIE

Najważniejsze dla nas jest to, by po zakończeniu prac budowlanych nasz Zleceniodawca polecił nas dalej, jako dobrego i sprawdzonego wykonawcę oraz specjalistę do realizacji usług budowlanych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dobrze wiemy jak budować aby nasi Klienci zawsze byli zadowoleni i polecali nasze usługi.  Działamy na terenie Sławna i miast w obrębie 100km, Kołobrzegu, Darłowa oraz Lęborka i okolicznych miejscowości. Największy nacisk kładziemy na jakość realizacji. Niebagatelne znaczenie ma dla nas fachowość punktualność, oraz terminowość.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

OFERTA

- budowa domów murowanych drewnianych
- kompleksowe wykończenie
- szpachlowanie
- malowanie
- układanie płytek i paneli
- drobne prace elektryczne i hydrauliczne
- wiele innych prac budowlanych

 

Do wszystkich wykonywanych przez nas prac wykorzystujemy materiały z najwyższej półki.
Jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt budowy domu, jaki sobie tylko wymarzysz.
Przykładamy się do każdego zlecenia i budowę przeprowadzamy w taki sposób jak sami byśmy chcieli mieć zrobione.

Skontaktuj się z nami
tel. 665 061 310

 

Mapa dojazdowa

Dodaj opinię

Ocena:

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję