AUTO SKRZYNIE

Naprawa skrzyń biegów manualnych na Śląsku

O USŁUGACH

Masz problemy ze zmianą biegów? Nie wskakują one właściwie lub wyskakują podczas jazdy? A może ich zmianie towarzyszy dziwny dźwięk? Brzmi znajomo? Wygląda na to, że Twoja skrzynia uległa awarii. Nasza firma zajmuje się naprawą skrzyń biegów manualnych, automatycznych oraz półautomatycznych. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywania swoich prac. Jesteśmy w stanie naprawić każdą skrzynię. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz internetową regenerowanych skrzyń biegów manualnych. AUTO SKRZYNIE gwarantuje Państwu rzetelną ocenę stanu technicznego każdej naprawianej skrzyni biegów, wstępny kosztorys prac i dogodne terminy. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Nie zwlekaj z wyborem firmy - Zapraszamy!

....

Typowym objawem uszkodzenia skrzyni jest buczenie pojawiające się na poszczególnych przełożeniach albo na wolnych obrotach. Problemy z włożeniem poszczególnych przełożeń wynikają albo z uszkodzonych synchronizatorów, albo z luzów, może to jednak być skutkiem zużycia sprzęgła – wówczas sama skrzynia nie wymaga naprawy. Przyczyną wypadania biegów jest najczęściej wytarcie kół zębatych spowodowane np. złym smarowaniem. Warto jak najszybciej zadbać o skrzynię i ją naprawić. Z nami jest to o tyle proste, że działamy wysyłkowo. Co to znaczy? Przyjmiemy Twoją zepsutą skrzynię w formie przesyłki, naprawimy i odeślemy zdolną do pracy.

OFERTA

My w skrócie:

  • Miła obsługa
  • Szybka naprawa
  • Doświadczony zespół
  • 12 miesięcy gwarancji
  • Wysyłka na cały świat
  • Darmowa diagnoza

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a także wciąż podwyższamy nasze kwalifikacje.
Stale śledzimy rynek części oraz technologii, aby móc jak najskuteczniej dokonywać napraw.
Państwa zadowolenie, a także satysfakcja jest motorem naszych działań.

 

Mapa dojazdowa

Kategorie

OPIS

kom: 535535233 serwis Regeneracja sprzedsaż diagnostyka NAPRAWA SKRZYŃ MANUALNYCH SKRZYŃ BIEGÓW MANUALNYCh woj. ŚLĄSKIE najtaniej na fv dla firm kompleksowo

ID: 95279

Dodaj opinię

Ocena:

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję