VOLT-TOM

kom: 792576275 montaż serwis naprawa instalacji elektrycznych pomiary elektryczne kompleksowe instalacje elektryczne usługi elekryczne elektryk kompleksowo Częstochowa okolice najtaniej na fv
Częstochowa
Śląskie

Zadbaj o bezpieczne instalacje elektryczne

 

O USŁUGACH

Oferujemy Państwu bardzo szeroki zakres usług z branży elektrycznej, zaczynając już od zamontowania gniazdka, po całościowy projekt instalacji, która również zostanie przez nas wykonana czy to w nowym domu, czy starym mieszkaniu. Prace, które oferujemy zawsze wykonanywane są przez naszych doświadczonych elektryków z odpowiednimi uprawnieniami i szkoleniami. Nasze prace wykonujemy głównie dla klientów indywidualnych, firm i gospodarstw. Stawiamy na precyzję i dokładność, gdyż w elektryce są to bardzo ważne aspekty nowych instalacji. Montowane przez nas instalacje będą slużyły Państwu latami. Oczywiście udzielamy na nie gwarancji. W ofercie, którą posiadamy i świadczymy naszym Klientom znajdziesz wszystkie usługi związane z naprawą awarii, montażem oraz modernizacją instalacji elektrycznej.

. . . .

Instalacja elektryczna to podstawa, niezbędna do funkcjonowania każdego domu, mieszkania czy biura. Bez niej funkcjonalność tych pomieszczeń jest znacznie ograniczona. Jak wiemy współcześnie niemal wszystko opiera się na elektryce. Bezpieczna i dobrze zrobiona instalacja elektryczna to podstawa. Obsługujemy Klientów z Częstochowy i okolicznych miejscowości w obrębie 50 km. Oferujemy usługi elektryczne na najwyższym poziomie jaki jest możliwy. Wykorzystujemy zawsze sprzęt najwyższej jakości, co przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

BEZPIECZNE INSTALACJE

 

Dajemy gwarancję, że dbamy o niezawodność montowanych przez nas instalacji elektrycznych, stosując najlepsze materiały.
Jesteśmy dla Państwa dostępni codziennie. Zawsze się dogadamy.
Nasi elektrycy wykonają dla Ciebie nie tylko instalacje elektryczne, ale także elektryczne pomiary i konserwację sprzętu.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty a jej szczegóły znajdują się poniżej.

 

O F E R T A

U nas uzyskasz szeroki zakres usług, tj.:

  • projektowanie nowych instalacji elektrycznych z profesjonalnym doradztwem
  • rozbudowa/wymiana istniejących instalacji elektrycznych
  • wymiana i montaż skrzynek rozdzielczych/bezpiecznikowych z zachowaniem najnowszych standardów i norm bezpieczeństwa
  • wymiana osprzętu elektrycznego (gniazda, włączniki, oprawy oświetleniowe itd.)
  • instalacje oświetlenia LED - poradzę i podpowiem jak zaoszczędzić parę groszy
  • usuwanie awarii i usterek instalacji elektrycznych
  • badania i pomiary odbiorcze
  • badania i pomiary eksploatacyjne okresowe (ochronne)

 

Mapa dojazdowa

Kategorie

OPIS

kom: 792576275 montaż serwis naprawa instalacji elektrycznych pomiary elektryczne kompleksowe instalacje elektryczne usługi elekryczne elektryk kompleksowo Częstochowa okolice najtaniej na fv

ID: 96791

Dodaj opinię

Ocena:

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję