KOMUNAL FULL Smieciarki.eu

kom: 604981584 Serwis pojazdów komunalnych Śmieciarek Sprzedaż śmieciarek pojazdów komunalnych woj. Świętokrzyskie najlepsze ceny najtaniej kompleksowo
Wola Murowana, ul. Zakładowa 23
Nowiny, 26-052
Świętokrzyskie
9590814925

K O M U N A L    F U L L
U nas otrzymasz FULL serwis!

 

O NAS

Poszukujesz firmy, która zajmuje się szerokim zakresem usług związanym z pojazdami komunalnymi? Potrzebujesz zakupić śmiecarki w dobrej cenie bądź zlecić serwis i naprawę? Witamy Cię na naszej ministronie! Jesteśmy liderem świadczącym usługi sprzedaży używanych śmieciarek w Polsce. Zajmujemy się importem / eksportem śmieciarek i pojazdów komunalnych dla wszystkich przedsiębiorców od osób prywatnych po Zakłady Gospodarki Komunalnej. Zaufało nam także wielu klientów zagranicznych z całego świata. Działamy na szeroką skalę i cieszymy się wśród naszych klientów bardzo dobrą renomą. U nas są jasne i proste zasady współpracy, nie ma żadnych kosztów ukrytych. Stawiamy na kontakt i dobrą obsługę klienta.

PEŁEN PROFESJONALIZM

Naszą wizję realizujemy we współpracy z dostawcami z całej EUROPY dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować sprawdzone pojazdy do wywozu odpadów komunalnych. Na życzenie sprowadzimy każdy rodzaj samochodu ciężarowego, który będzie odpowiadał potrzebom i wymaganiom klienta. W naszej bogatej ofercie posiadamy w sprzedaży ponad 50 pojazdów, w każdej marce: DAF, MAN, MERCEDES, SCANIA, VOLVO, RENAULT, IVECO , DENNIS, GINAF i inne. Dajemy C gwarancję sprawdzonych pojazdów. Przykładamy się do naszej pracy i dbamy o jej najlepszą jakość.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

O F E R T A

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo:

  • śmieciarki jednokomorowe i wielokomorowe: dwukomorowe i trzykomorowe
  • śmieciarka dwuosiowa i trzyosiowa
  • śmieciarka przystosowana do zbiórki odpadów komunalnych , wywozu śmieci oraz utylizacji odpadów komunalnych
  • śmieciara do zbierania śmieci z przednim tylnym i bocznym załadunkiem
  • pojazd komunalny do wywożenia odpadów wielkogabarytowych
  • pojazdy komunalne
  • śmieciarki do selekcji śmieci, do segregowania śmieci i selektywnej zbiórki odpadów
  • serwis pojazdów ciężarowych
  • serwis śmieciarek

 

Postaw na doświadczonego partnera w biznesie.KOMUNAL FULL P.U.H.
Wola Murowana, ul. Zakladowa 23,
26-052 Nowiny, PL  
tel. +48 604 981 584 / fax +48 41 366-76-04
mobile whatsapp: 0048 796101225
# info@komunalfull.pl ## www.komunalfull.pl ## www.smieciarki.eu #

 

Galeria

Mapa dojazdowa

Dodaj opinię

Ocena:

Wyślij wiadomość

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję